Donjon Ter Heyden & Tekens van Trotse Tijden - Rondleiding
14.09.2025 17u00
Donjon Ter Heyden
Ontdek de verborgen verhalen in steen en hout – een reis door symboliek, bouwkunst en eeuwenoud erfgoed. Bezoek de toren met of zonder gids met als rode draad : “Tekens van Trotse Tijden”. Dit jaar is er een uitzonderlijke toegang tot het salon van het Herenhuis. Zonder gids : tussen 12u en 18u in beperkte groepjes. Met gids : Om het uur van 12u tot 18u. in beperkte groepjes. Inschrijven is sterk aangeraden via de website : www.donjonterheyden.be Praktische info: Wees op tijd ! Indien u na uw tijdstip aankomt, kunnen we u de toegang niet garanderen.
Wie pleegde de moord in KluBC tijdens het optreden van Stromae? Neem op zaterdag 20 september 2025 om 14 uur deel aan de ‘Thrillerwandeling’ van Heemkring Groot-Rotselaar en ontdek er alles over! Misdaadauteur Ines Nijs ( www.inesnijs.be ) brengt ons tijdens de wandeling naar de plekken die in haar romans ‘Born to be Wild’ (winnaar van de Hercule Poirot debuutprijs 2024) en ‘Alors on danse’ een rol spelen. De romans maken deel uit van een trilogie waarvan het laatste deel ‘Psychokiller’ in 2026 zal verschijnen. De reeks speelt zich af in het doorgaans rustige Werchter, dat wordt opgeschrikt
Zin in een gezellige koffieklets met een lekker stukje taart? Dan ben je welkom in 't Kelderke van Parochiezaal De Wal. Elke laatste donderdagnamiddag van de maand van 14u tot 16u.