Activiteiten
Wat
- Kamp of vakantie (202)
- Cursus met open sessies (33)
- Begeleide uitstap of rondleiding (25)
- Concert (18)
- Cursus of workshop (15)
- Markt, braderie of kermis (15)
- Lessenreeks (13)
- Opendeurdag (13)
- (-) Sportactiviteit (13)
- Lezing of congres (11)
- Eet- of drankfestijn (9)
- Sport en beweging (9)
- Fiets- of wandelroute (8)
- Theatervoorstelling (8)
- (-) Festiviteit (6)
- Spel of quiz (6)
- Beurs (4)
- Markt of braderie (3)
- Begeleide rondleiding (2)
- (-) Eten en drinken (1)
- Tentoonstelling (1)
- Wat: Sportactiviteit, Festiviteit, Eten en drinken
- (-) Sportactiviteit
- (-) Festiviteit
- (-) Eten en drinken
Donderdagavond wandeltocht zomerreeks
Donderdagavondtochten ZOMERREEKS. Begeleid door Koen en Roger Volgens de gangbare formule: - elke donderdagavond wandelen vanaf begin mei tot en met eind augustus; - telkens om 19.30 uur; - één lus (+/- 7,5 km.); - een normaal tempo; - 2 ervaren Witloofstappers begeleiden iedere wandeling. Iedereen is welkom (ook niet-Witloofstappers) ! +32 497 89 46 74
Baby- en peuterspeelpunt
Even het huis uit zijn, andere ouders ontmoeten en spelen met je kindje. Op ons maandelijks baby- en peuterspeelpunt zijn ouders met hun kindje tussen 0 en 3 jaar welkom. Onder begeleiding van onze opvoedconsulent, gratis en geheel vrijblijvend. Kom langs wanneer het jou past. Inschrijven is niet nodig. Wij voorzien een lekker kopje koffie.
Pizzadag Groen Rotselaar
Zaterdag 30 mei het tijd voor onze jaarlijkse pizzadag. De formule blijft hetzelfde. Pizzabuffet à volonté, voor een vriendenprijs.Op de gezellige binnenkoer van de Molen van Rotselaar serveren we lekkere en versgebakken pizza's met lokale en biologische ingrediënten. Gezelligheid verzekerd en dan nog lekker eten en drinken in fijn gezelschap en onder een lekker zonnetje ! Noteer alvast de datum: Vanaf de middag, tot de pizza's op zijn. En tot lang daarna voor wie komt helpen bakken, opdienen, afruimen, ... (vrijwilligers kunnen zich melden).
16de Wijngaarberg MTB toertocht
16de Wijngaardberg MTB toertocht
Jeezekesloop
Op zondag 2 juni verwelkomen we jullie graag op de Jeezekesloop. 14u00: Start Kidsruns (t.e.m. 6de leerjaar) van 300, 600 of 900 meter. 14u30: Start 3 km stratenloop door het mooie dorpscentrum van Wezemaal. 15u00: Start 10 km bergloop: ons koningsnummer brengt de lopers over de mooie bospaden en door de boomgaarden van de Wijngaardberg langs het Jezusbeeld. Inschrijvingen vanaf 13u ter plaatse of via https://www.jeezekesloop.com/.
Jeezekes loop aan de Wijngaardberg
Jaarlijks terugkerend sportieve activiteit die wij tenvolle steunen.
21 jaar Wijnfeesten in Wezemaal dorp
Reeds 21 jaar organizeren de leden van de " Steenen Muur " de wijnfeesten op de laatste zaterdag van augustus. Hier worden de Hagelandse wijnbouwer uitgenodigd om hun wijn te laten proeven in het door ons aangeboden wijnglas met het embleem van de " Steenen Muur " bedrukt in kleur ( verzamel object ) De standhouders zijn verdeeld over het ganse dorp.