Drinks on the ROX
Drinks on the ROX Een gezellige avond met lekkere hapjes, dansmuziek, feesten en ambiance! Start om 19u. Gratis drankjes van 19u tot 20u. Musiconwheels en DJDennis zorgen voor een spetterende sfeer. Inkom gratis.
Drinks on the ROX Een gezellige avond met lekkere hapjes, dansmuziek, feesten en ambiance! Start om 19u. Gratis drankjes van 19u tot 20u. Musiconwheels en DJDennis zorgen voor een spetterende sfeer. Inkom gratis.
Er zijn zo van die artiesten ... waar iedereen instant een boon voor heeft ... Voor de zanger Kaaiman is de Schelde zoals de Mississippi ... de verloren zielen van de Vlaamse Polders doen voor hem niet onder voor die van de Amerikaanse swamps. Kaaiman zingt over havens en water, over leven, liefde, hoop, dood en geloof, met een stem die de zeven zeeën trotseert en bedwingt. Een stem die zich laat voorstuwen door de bedrieglijk simpele akkoorden die uit Kaaimans akoestische gitaar vloeien, die klinken als een trein uit langvervolgen tijden, komende van een plek hier ver vandaan. Tegelijkertijd
voorstelling "Circus Vonk" door de leerlingen van de Hagelandse academie voor Muziek en Woord van Rotselaar en Werchter Harmoniezaal Concordia - 11u - Gratis toegang.
Zin in een gezellige wandeling, een goed gesprek én een lekker appeltje? Neem dan samen met ons een appeltje de tijd voor elkaar 💛 We trekken eropuit voor een ontspannen wandeling, babbelen onderweg gezellig bij en zetten zo al snel 600 stappen richting verbinding en plezier. Afsluiten doen we met iets lekkers, want… dat hoort erbij 😋🍰 📅 Zaterdag 7 februari 🕑 14 uur 📍 Start: café QV Wezemaal 👟 Wandeling van ± 1 uur (onverharde wegen – aangepaste schoenen aanbevolen) ✨ Deelname is GRATIS – iedereen welkom! 🍎 Na de wandeling: mogelijkheid om iets te drinken in café QV 🍰 Voor elke deelnemer: een
K.F. De Vlaamse Leeuw Werchter nodigt jullie uit voor een spetterend concert in zaal Jack-Op te Werchter op 7 februari 2026. Tijdens en na afloop van het concert is er gelegenheid om te genieten van een hapje en tapje. We hopen jullie allemaal te verwelkomen op deze bijzondere avond vol muziek en gezelligheid! Tot dan!
Van maandag 16 februaru tot zondag 22 februari gaat Duinen-Heide op themakamp met overnachting! Dit jaar duiken we in de spannende wereld van Mission Possible. Tijdens het krokuskamp in thema Spionnenacademie trainen we tot echte topspionnen en ontrafelen we geheime missies vol uitdagingen… Ga jij mee op avontuur? De kampen zijn voor kinderen en jongeren van 6 tot 16 jaar. We delen de deelnemers op in leefgroepen per leeftijd en stemmen de activiteiten hierop af. Het kamp vindt plaats in het Sint-Pauluscentrum in Rotselaar, een jeugdverblijf midden in een 12 hectare groot bos. De deelnemers
één dag met muzikale workshops gaat 2x door vanaf 20 inschrijvingen
We ervaren dat de natuur stilaan uit zijn winterslaap komt en kijken wat we hier op een creatieve manier mee kunnen doen. Verder gaan we samen de paarden verzorgen en op wandeltocht met de paarden! Het is dus een combinatie van crea, paarden verzorgen en natuur! Steeds in kleine groepjes met zorg voor elke kind.