U bent hier

Samenstelling Gemeenteraad

De gemeenteraad bestaat uit 25 raadsleden: de burgemeester, vijf schepenen en 19 andere raadsleden.  CD&V heeft in de gemeenteraad 10 raadsleden, N-VA 5 raadsleden, anders 3 raadsleden, Groen 3 raadsleden, Open Vld 3 raadsleden en sp.a 1 raadslid.

Dirk Claes (CD&V)

Dirk Claes

0496 80 04 43
dirk.claes@rotselaar.be
Kerkstraat 4 b101, 3111 Wezemaal

Patrick Vervoort (CD&V)

Patrick Vervoort

0496 11 39 41
patrick.vervoort@rotselaar.be
Spikstraat 18, 3111 Wezemaal

Werner Mertens (CD&V)

Werner Mertens

0485 88 43 07
werner.mertens4@telenet.be
Steenweg op Nieuwrode 10, 3111 Wezemaal

Christel Hendrix (Open Vld)

Christel Hendrix

0497 48 26 93
christel.hendrix@telenet.be      
Eektstraat 47, 3111 Wezemaal

Nico Lodewijks (Open Vld)

Nico Lodewijks

0496 55 62 68
nico.lodewijks@skynet.be
Aarschotsesteenweg 158, 3111 Wezemaal

Carine Goris (CD&V)

Carine Goris

0485 88 43 04
carine.goris@rotselaar.be
Grotestraat 25, 3118 Werchter

Nele Demuynck (CD&V)

Nele Demuynck

0479 41 96 04
nele.demuynck@rotselaar.be
Beukepleinbaan 26, 3111 Wezemaal

Jelle Wouters (CD&V) - burgemeester

Jelle Wouters

0472 92 28 56
jelle.wouters@rotselaar.be
Beukenlaan 37, 3110 Rotselaar

Piet De Bruyn (N-VA)

Piet De Bruyn

0486 84 14 02
piet.debruyn@rotselaar.be
Olmendreef 28, 3110 Rotselaar

Jeroen Janssens (anders)

Jeroen Janssens

0477 47 70 00
jeroen.janssens2@telenet.be
Druivenstraat 21, 3110 Rotselaar

Frans Vansteenbeeck (N-VA)

Frans Vansteenbeeck

0497 85 46 13
fransvansteenbeeck@hotmail.com
Walenstraat 32, 3110 Rotselaar

Herwig Pierre (Groen)

Herwig Pierre

016 57 26 69 - 0478 78 59 29
herwig.pierre@telenet.be
Sparrenstraat 19, 3110 Rotselaar

Jeroen Degent (Groen)

Jeroen Degent

0499 16 90 89
jeroen.degent@gmail.com
Provinciebaan 21 A bus 001, 3110 Wezemaal
 

Ilse Michiels (CD&V)

Ilse Michiels

0496 53 25 67
michiels.ilse@telenet.be
Hellichtstraat 30, 3110 Rotselaar

Ingrid Van Steenberge (anders)

Ingrid Van Steenberge

0497 05 93 57
ingridengert@skynet.be
Sint Jansstraat 77, 3118 Werchter

Noëlla D'hooghe (N-VA)

Noëlla D'Hooghe

0499 29 77 08
noella.dhooghe@gmail.com
Rigessel 81, 3111 Wezemaal

Suzy Michiels (N-VA)

Suzy Michiels

016 49 16 26
suzy.michiels@n-va.be
Wijngaard 41A, 3110 Rotselaar

Mia Van Cleynenbreugel (CD&V)

Mia Van Cleynenbreugel

0477 50 96 59
mia.vancleynenbreugel@telenet.be
Walenstraat 6, 3110 Rotselaar

Ellen De Rijck (CD&V)

Ellen De Rijck

0474 70 46 15
ellenderijck@live.be
Vondelweg 61A, 3118 Werchter

Bart De Vos (N-VA) - Voorzitter

Bart De Vos

0478 75 46 29
bart.d.vos@gmail.com
Langestraat 99, 3111 Wezemaal

Liesbet Serneels (Groen)

Liesbet Serneels

0472 77 25 37
liesbetserneels@mail.com
Achterheidestraat 7, 3110 Rotselaar

Heidi Pittomvils (sp.a)

Heidi Pittomvils

0471 69 11 12
heidi.pittomvils@gmail.com
Bosweg 26, 3111 Wezemaal

Farida Tierens (anders)

Farida Tierens

0477 96 85 61
farida.tierens@gmail.com
Hogeweg 86, 3118 Werchter
 

Stella Beckx (Open Vld)

Stella Beckx

0476 31 62 74
stella.beckx@telenet.be
Hoogland 1, 3118 Werchter

Gert Heylen (CD&V)

Gert Heylen

0497 40 32 57
heylen.gert@skynet.be
Kruisboogstraat 22, 3111 Wezemaal